• Merkez İstanbul : 0 (212) 288 12 58
29 Mayıs 1 Haziran Tarihleri arasında “UE Systems Ultrasound Teknoloji ile Tahribatsız Test ve Kestirimci Bakım Uygulamaları – Seviye I” eğitimi için İzmit Makine Mühendisleri Odasındayız...

İzmit Makine Mühendisleri Odası – Uygulamalı Eğitim Merkezi’nde düzenleyeceğimiz  “UE Systems Ultrasound Teknoloji ile Tahribatsız Test ve Kestirimci Bakım Uygulamaları – Seviye I” konulu eğitim ile ilgili tüm ayrıntıları için firmamız ile temas kurabilirsiniz.

Katılımcıların doldurdukları eğitim başvuru formlarını en geç 14/05/2018 tarihine kadar (0212) 275 58 93 numaralı faksa veya proses@enotek.com.tr adresine iletmeleri gerekmektedir. Katılımcı sayısı sınırlı olup, kayıt sırasına göre işlem yapılacaktır.

 

Özet eğitim programı aşağıdaki gibi olup, sorularınız veya detaylı bilgi için; (0212) 288 12 58 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

 

PROGRAM

 

1.       Gün :  Ultrasonik yöntemle Kestirimci Bakım ve Diğer kestirimci bakım teknolojileri ile entegrasyon

2.       Gün :  İşletmede basınçlı ve vakumlu kaçaklar teorik ve pratik

3.       Gün :  İşletmede elektriksel denetimler teorik ve pratik

4.       Gün :  İşletmede buhar sistemleri denetimleri teorik ve pratik. Uygulamalarda önemli noktalar ve Yazılı Sınav

 

Not:      

1)      Eğitim dili: İngilizce

2)      Eğitime katılım ücreti için lütfen temas kurunuz. Davetiye 1 kişi ile sınırlıdır. Bu ücrete öğlen yemeği dahildir.

3)      Eğitime katılım: Eğitim başvuru formları ve katılım ücreti dekontu tarafımıza iletildiğinde onaylanacaktır.

4)      Eğitim yeri: Kocaeli Makine Mühendisleri Odası – Uygulamalı Eğitim Merkezi

Adres: Sanayi Mah. Çarşı Yapı Sitesi D Blok No: 22, 41000 İzmit/KOCAELİ, Türkiye (TMMOB Makina Mühendisleri Odası Uygulamalı Eğitim Merkezi