• Merkez İstanbul : 0 (212) 288 12 58
  • infoenotek@enotek.com.tr

OVA Sistemler ile 7/24 Online İzleme

686-ova-sistemler-ile-724-online-izleme-ovajpg-ova.jpg

OVA Sistemler ile 7/24 Online İzleme

Marka : Modern Water

Ürün Kodu : OVA

OVA tam otomatik online izleme cihazı, proses akışları, nehir ve içme suyu içindeki metallerin sürekli veya aralıklı izlenmesini sağlamak için modüler bir sistem olarak geliştirildi. OVA uluslararası voltametri (ASV ve CSV) teknolojisi tabanlıdır. Metallerin litre başına mikrogram düzeyinde hızlı ve hassas belirlenmesini sağlar ve AAS veya ICP kullanarak laboratuvar analizleri ile doğrudan karşılaştırılabilir. OVA çok sayıda eşzamanlı numune akışının gerçek zamanlı izlenmesini sağlar. Bireysel müşteri ihtiyaçlarına göre yapılandırılmıştır. Her ne kadar ASV endüstriyel numunelerdeki sodyum, kalsiyum, magnezyum, klörür veya diğer tuzlardan direkt olarak etkilenmese de numune ön arıtma potansiyel etkileşimlerin ortadan kaldırılması için sindirim içerebilir. Algılama parametreleri - belirtilen metaller, numune rejimi, tespit sınırları ve alarm sistemleri bireysel tesis gereksinimlerine göre yüklenmiş ve yapılandırılmıştır ve farklı metal kombinasyonları ile başa çıkmak için kolayca modifiye edilebilir. Numune alma belirtilen zamanlarda, talep üzerine veya harici bir olay tarafından tetiklendiğinde alınmak üzere programlanabilir. Uygulama ve araştırma referansları Kirlenmiş toprak / yeraltı suyunun iyileştirilmesi Kurşun eritme ve geri dönüşüm Nehir suyu arıtma tesisi İçme suyu Maden sızıntı suyu Belediye atık yakımı atık suyu Otomobil üretim atıkları Bakır, kurşun, çinko eritme Elektronik sektöründe üretim atıkları

OVA5000
OVA5000 endüstriyel klavye ile dahili PC’ye sahiptir ve monitöre entegre edilmiştir. Ayrıca sonuçları depolama ve yedekleme kolaylığı için dahili DVD sürücüsü vardır. Ekstra dayanıklı ve güvenli metal kabin kilitlenebilir kapılara sahiptir bu güvenliğin önemli olduğu yerlerde OVA5000’i ideal eser metal izleme çözümü yapar. 4-20 mA analoğu, RS232/485 ve LAN içeren telemetri seçenekleri OVA5000’in kolaylıkla mevcut işletme sistemlerine entegrasyonuna izin verir.

OVA7000
OVA7000 ayrı bir VGA ekranı ve klavyeden veya Wi-Fi veya LAN ile bağlı dizüstü bilgisayardan kontrol edilebilen dahili bir PC’ye sahiptir. Bu harici kontrol yetkili olmayan kullanıcıları herhangi bir değişikli yapmadan engeller. Kolay taşıma için ünitenin ana gövdesinden reaktif kabini ayırmaya olanak sağlayan dayanıklı, hafif plastikten yapılmış modüler bir kabin içinde yer alır. OVA7000 12 VDC (veya standart 90-260VAC) gibi düşük voltajlarda çalışabilir bu  uzak lokasyonlar için ideal bir çözümdür.


BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER