• Merkez İstanbul : 0 (212) 288 12 58

AlgaeChek Multiparametreli Portatif Florometre

2650-algaechek-multiparametreli-portatif-florometre-algeachek-algaechekultra.jpg

AlgaeChek Multiparametreli Portatif Florometre

Marka : Modern Water

Portatif florometre potansiyel zararlı siyanobakteri tanımlanması, bulanıklığın ve organik kirliliğin etkilerinin gözlemlenmesi için etkin maliyetli çözüm sunar. AlgaeChek Ultra üç parametreye kadar tespit için yapılandırılabilir.

AlgaeChek Ultra tek bir dalgaboyu veren florometre şeklinde çalışır, analiz edilen alg örneği içindeki farklı ışık pigmentlerinin oranı hakkında bilgi verir. AlgaeChek Ultra fotosentez döngüsünü başlatmak için kullanılan ışık toplayan pigmentler tarafından absorbe edilen enerjinin hızla klorofil a’ya transfer edilmesi prensibini kullanır. Absorbe edilen enerjinin bir kısmı 682nm tepe noktası ile klorofil a floresan olarak tekrar yayılır. AlgaeChek Ultra’nın tüm versiyonları standart olarak bir klorofil a kanalı ile gelir, diğer iki kanal bulanıklık, birçok siyanobakteri tabanlı algler arasında yaygın olan fikoeritrin ve fikosiyanin-pigmentleri arasından seçilebilir.

Uyarma dalga boyu    
Klorofil  a    470nm
Fikoeritrin    530nm
Fikosiyanin    610nm
Bulanıklık    685nm

Mevcut Kombinasyonlar    
Klorofil a     Fikoeritrin    Fikosiyanin
Klorofil a    Bulanıklık    Fikoeritrin
Klorofil a    Bulanıklık     Fikosiyanin


BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER


Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu mesajı kabul ederek kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

kabul ediyorum!
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.