• Merkez İstanbul : 0 (212) 288 12 58

CBX Çamur Battaniyesi Ölçüm Cihazı

2648-cbx-camur-battaniyesi-olcum-cihazi-cerlic-cerlic.jpg

CBX Çamur Battaniyesi Ölçüm Cihazı

Marka : Cerlic

CBX

Cerlic CBX sıvılarda askıda katı madde ölçümü yapan güvenilir bir çamur battaniyesi ölçüm cihazıdır. Yakın kızılötesi optik ölçüm ucu berraklaştırıcı veya koyultucu havuz içine indirilir. Sıvı derinliğine karşı askıda katı madde konsantrasyonunu sürekli olarak ölçer. 2 katı konsantrasyon ayarı vardır ve çamur seviyesi ve kabarcık seviyeleri için iki çıkışı vardır. Bu özelliği CBX’i piyasada benzersiz kılar. Yıkanan çamur ile artan kabartılar atık içindeki artmış fosfor ve diğer besin konsantrasyonlarının sonucudur. Cerlic CBX şu anda piyasada bulunmayan ölçüm metotu konsantrasyonu ile doğru ve tekrarlanabilir çamur battaniyesi ve kabartı seviyesi ölçümü sağlar. 

CBX fan ve ısıtıcı ile paslanmaz çelik muhafaza içinde yer alır bu yüzden dış montajlarda -20°C/-4°F sıcaklıklara kadar kullanıma uygundur. Optik askıda katı madde sensörü 11m kablo ve yeni bir endüktif kontak güç kaynağı ile donatılmıştır. Sensörün otomatik yıkama özelliği ve kablo standarttır. CBX, çamur yatağı ve kabartı seviyeleri için mA çıkışları bulunan Universal Cerlic BB2 kutusuna bağlanır. Çamur battaniyesi profili de ayrıca bir opsiyon olarak mevcuttur.


BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER


Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu mesajı kabul ederek kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

kabul ediyorum!
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.