• Merkez İstanbul : 0 (212) 288 12 58

GE Intelligent Platforms Quick Panel View

no-image.png

GE Intelligent Platforms Quick Panel View

Marka : GE Automation & Control

Yönetim bilgi sistemiyle üretim sahası arasında köprü oluşturur böylece sadece veri değil operatörlerin makinalarını çalıştırmaları ve yönetimin iş sürecini yürütmesi için gerekli bilgi akışını sağlar.
Veri toplama ve izlenme gereksiniminiz arttıkça daha fazla çeşitlilikte cihaza bağlanma ihtiyacınız doğar. Oparatör paneliniz kolay bağlanabilme özelliğine sahip değilse uygulamalarda güçlüklerle karşılaşırsınız. Quick Panel standart olarak birçok cihaz ile dahili sürücüleri üzerinden bağlanacak yapıda size ulaşmaktadır. Fieldbus haberleşmesi yada belli üreticilerin haberleşme ağları için özel haberleşme kartları push buton ve ışıklı göstergeler yerine ekonomik alternatif veri toplama trend sistem güvenlik özellikleri ve diğerleri çoklu dil desteği View yazılımı bütün önde gelen PLC haberleşme protokollerini destekler ve OPC Client ve server sürücülerini içermez. Endüstri standartlarında uygulamanızı da kolaylaştırır.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER


Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu mesajı kabul ederek kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

kabul ediyorum!
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.