5 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele
WATER-IN-OIL MONITOR
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Poseidon WATER-IN-OIL MONITOR

Trident WM800 sensörü, yağlar, hidrolik sıvılar ve yakıtlardaki su kirliliği seviyelerini izlemek için gerçek zamanlı, hat içi yağda su algılama teknolojisidir. Su, bir yağlama veya yakıt sistemi için en büyük tehditlerden biridir. Yağdaki su kirliliği oksidasyonu, mikrobiyal büyümeyi, korozyonu, aşınmayı, çamurlaşmayı ve köpürmeyi teşvik eder. Yakıtta su, mikrobiyal büyümeye, yetersiz yanmaya ve tedarik hatlarında veya tanklarda buz oluşumuna neden olabilir. Trident WM800 ile aktif izleme yoluyla nemle ilgili hasar riskini en aza indirin.

Trident WM800, entegre sıcaklık sensörüne sahip kapasitif bir bağıl nem algılama elemanı kullanır. Algılama probunu doğrudan sıvı akışına daldırarak doğru ölçümler ve hızlı tepki süresi elde edilir. Cihaz, entegre alım ve işleme elektroniği içeren kompakt, kurulumu kolay bir form faktörüne sahiptir. Su aktivitesi (aw) ve sıcaklık, Modbus RTU protokollü 2 kablolu RS485 arabirimi veya iki adet 4-20mA analog çıkış aracılığıyla rapor edilir.

OIL QUALITY AND WATER CONTAMINATION MONITOR
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Poseidon OIL QUALITY AND WATER CONTAMINATION MONITOR

Poseidon Systems'ın Trident QW3100, yağlama sıvılarının sağlık durumunu izlemek için gerçek zamanlı, hat içi bir algılama teknolojisidir. Cihaz, optimize edilmiş sıvı değişim aralıkları ve çevrimdışı analize bağımlılığın azaltılması gibi duruma dayalı bakım uygulamalarını teşvik ederek, yağ sağlığı hakkında sürekli bilgi sağlar. QW3100, bir sıvının empedans spektrumunu ölçmek ve sağlığını izlemek için elektrokimyasal empedans spektroskopisi (EIS) teknolojisini kullanır; piyasadaki en gelişmiş yağ kalitesi sensörü. Empedans spektrumu, yağlayıcının katkı paketi sağlığını değerlendirmek, arızayı izlemek ve kirleticilerin varlığını belirlemek için kullanılabilecek çoklu koşul göstergeleri sağlar. Ek olarak, entegre bir yağda su sensörü, yağlayıcıdaki çözünmüş su içeriğinin doğrudan ölçülmesini sağlar. QW3100, gerçek zamanlı bilgilere dayalı bilinçli bakım kararları sağlayarak varlık sağlığı yönetimi uygulamalarınızı iyileştirme gücü sağlar.

OIL QUALITY MONITOR
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Poseidon OIL QUALITY MONITOR

Poseidon Systems'ın Trident QM3100, yağlama sıvılarının sağlık durumunu izlemek için gerçek zamanlı, hat içi bir algılama teknolojisidir. Cihaz, optimize edilmiş sıvı değişim aralıkları ve çevrimdışı analize bağımlılığın azaltılması gibi duruma dayalı bakım uygulamalarını teşvik ederek, yağ sağlığı hakkında sürekli bilgi sağlar. QM3100, bir sıvının empedans spektrumunu ölçmek ve sağlığını izlemek için elektrokimyasal empedans spektroskopisi (EIS) teknolojisini kullanır. Empedans spektrumu, yağlayıcının katkı paketi sağlığını değerlendirmek, arızayı izlemek ve kirleticilerin varlığını belirlemek için kullanılabilecek çoklu koşul göstergeleri sağlar. QM3100, gerçek zamanlı bilgilere dayalı bilinçli bakım kararları sağlayarak varlık sağlığı yönetimi uygulamalarınızı iyileştirme gücü sağlar.

WEAR DEBRIS MONITOR
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Poseidon WEAR DEBRIS MONITOR

Bir yağlama sistemindeki metalik aşınma kalıntılarının ve partiküllerin tespiti için gerçek zamanlı, hat içi sıvı algılama teknolojisi kullanan bu cihaz, aşınma kalıntısı oluşumunu sürekli olarak izleyerek, kullanıcıları hataları ilk aşamalarında uyarır ve geleneksel program tabanlı bakıma göre daha düşük maliyetli düzeltici eylemlere olanak tanır.

DM4600, doğrudan CJC™ İnce Filtrelerle entegre olur. Kurulumu kolay tasarım, doğrudan HDU 15/- ve HDU 27/- sistemlerinin pompa ve filtre elemanı arasına monte edilir.

WEAR DEBRIS MONITOR
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Poseidon WEAR DEBRIS MONITOR

Bir yağlama sistemindeki metalik aşınma kalıntılarının ve partiküllerin tespiti için gerçek zamanlı, hat içi sıvı algılama teknolojisi kullanan bu sensör cihaz, aşınma kalıntısı oluşumunu sürekli olarak izleyerek, kullanıcıları hataları ilk aşamalarında uyarır ve geleneksel program tabanlı bakıma göre daha düşük maliyetli düzeltici eylemlere olanak tanır.

DM4500, özelleştirilebilir hortum bağlantı parçalarına sahip bağımsız bir sensördür. Popüler TechAlert™ 10 (TA10) enkaz monitörü ile geriye dönük uyumlu olan DM4500, birçok yeni özellik sunar.

Filtrele

Kategorideki Çok Satanlar

  © 2020 Enotek Mühendislik ve Danışmanlık Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.