• Merkez İstanbul : 0 (212) 288 12 58

smarTROLL™ MP®

649-smartroll-mp--smarttrollmpjpg-smarttrollmp.jpg

smarTROLL™ MP®

Marka : In-Situ

The smarTROLL MP Portatif, sektörün önde gelen su kalitesi sensörlerini devrimci aklıllı telefon birleştiren bir multiparametre probtur. Veriler, Apple® app aracılığı ile iPhone, iPad veya iPod cihazlarınıza yüklenen yazılımı ile ilave başka bir el tipi üniteye ihtiyaç duymadan okunur ve kayıt edilir. Altı sensör ve akıllı yazılım kombinasyonu, 14 parametre setinin, yanlızca tek bir cihaz ile kayıt edilmesine imkan verir. Kimyasal parametreler: Çözünmüş oksijen, pH, ORP, iletkenlik (gerçek ve spesifik), tuzluluk, toplam Çözünmüş Katı Madde, direnç, yoğunluk Fiziksel parametreler: Sıcaklık (hava ve su), barometrik basınç, su seviyesi, su basıncı. Bu nedenle bu sistem yeraltı ve yüzey sularının kaliteli anlık kontrolünün yanı sıra uzun vadeli izleme ve hatta dikey profil kontrolü için geçerlidir. Avantajları • Portatif • İlave el ünitesine gerek duyulmaz • Aerodinamik Veri Yönetimi • Düşük Bakım Maliyeti
smarTROLL™ MP®
Teknik Özellikler  
Çalışma Sıcaklığ -5 - 50 °C (23 - 122 °F)
Boyutlar 4.7 (Dış çap) x 26.9 cm
Ağırlık 694 g
Malzeme PVC, 316 paslanmaz çelik, titanyum, Acetal, Viton®, PC/PMMA
Okuma Oranı Her 10 saniyede 1 okuma; telefona veri kayıdı
Güç 6 VDC  batarya paketi ile
Kablo 1.5 m, 4.6 m, 9.1 m, 30.5 m (seçimli)
Arayüz iPhone® 4S, iPod touch® 5, veya iPad® 3, 4, mini veya son model; iOS 6.0 veya güncel yazılım. (iSitu™ App yazılımının Apple® App Store’dan ayrıca alınması gerekmektedir)

 


BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER


Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu mesajı kabul ederek kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

kabul ediyorum!
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.