5 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele
Açık Kanal Lazer Hız Debimetre - Ex
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Teledyne Isco Açık Kanal Lazer Hız Debimetre - Ex

LaserFlow Ex temassız Lazer Doppler Hız ve ultrasonik seviye teknolojisi ile açık kanalda uzaktan debi ölçer. Sensör tek veya çoklu noktalarda su yüzeyinin altındaki akış hızını ölçmek için gelişmiş patentli teknoloji kullanır. Class 1, Div 1, Zone 0 ve ATEX kategorisi 1G olarak tanımlanan tehlikeli alanlara kullanılabilmektedir. LaserFlow Ex atık su izleme uygulamalarında geniş bir yelpazede kullanım için idealdir. Teledyne ISCO TIENet bariyeri ile kurulum türüne bağlı olarak hem Teledyne ISCO Signature Debimetrelerle hem de 2160 LaserFlow modülü ile uyumludur. Opsiyonel ultrasonik doppler alan hız teknolojisi ile su altında kalma durumlarında dahi debi ölçümü kesintisiz devam eder. Özel tasarlanmış montaj bağlantı dirseği ile güvenlik ve zaman kaybı olmaksızın alan üzerine kurulabilir ve kaldırılabilir. Haberleşme seçenekleri uzaktan programlama ve veri erişimi sağlamaya elverişlidir. Veri kalitesi ile ilgili bilgiler kaydedilebilir ve debi verileri ile birlikte iletilebilir.

Açık Kanal Bubbler (Baloncu Tipli) Debimetre
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Teledyne Isco Açık Kanal Bubbler (Baloncu Tipli) Debimetre

Debinin ölçüleceği yere daldırılmış hava kabarcığı hattı boyunca, belirli miktarda havanın kompresörle verilmesi ile ölçülür. Hattın dışına hava kabarcıklarının çıkması için gerekli basınç ölçülerek su seviyesi tayin edilir.
Rüzgardan, köpükten, korozif maddelerden veya türbülanstan etkilenmez çünkü sadece hava kabarcığı tüpü akımla temas halindedir.
Otomatik drift kompenzasyonu, transdüser driftini kompanse eder. Askıda katı maddelerden ve ani değişen yüksekliklerden etkilenmez. Otomatik hava hattı geri boşaltımı tıkanmaları önler.

Açık Kanal Ultrasonik Debimetre
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Teledyne Isco Açık Kanal Ultrasonik Debimetre

Debimetre üzerindeki sensör sıvı akımının üzerine monte edilir. Sıvı seviyesi, transmiterden gönderilen dalgaların, sıvı yüzeyine çarptıktan sonra alıcıya geri dönene kadar geçen sürenin belirlenmesi ile hesaplanır.
Dahili sıcaklık sensörü ölçümün doğru bir şekilde yapılabilmesi için hava sıcaklığındaki değişimleri kompanse eder.
Cihazdaki sensör sıvı ile kontak halinde olmadığı için sürekli bakım gerektirmez. Akımdaki kimyasallardan, yüksek konsantrasyonlardaki yağdan, askıda katı maddelerden veya siltten etkilenmez.
Bu teknoloji, köpük ve türbülans oluşumu gibi durumlarda performans artışını sağlar.

Açık Kanal Lazer Hız Ölçümlü Debimetre
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Teledyne Isco Açık Kanal Lazer Hız Ölçümlü Debimetre

LaserFlow™ temassız Lazer Doppler Hız ve ultrasonik seviye teknolojisi ile açık kanalda uzaktan debi ölçer. Sensör tek veya çoklu noktalarda su yüzeyinin altındaki akış hızını ölçmek için gelişmiş patentli teknoloji kullanır.
LaserFlow atık su izleme uygulamalarında geniş bir yelpazede kullanım için idealdir. Kurulum türüne bağlı olarak Signature ve 2160 LaserFlow modülü ile uyumludur. Opsiyonel ultrasonik doppler alan hız teknolojisi ile debi ölçümü kesintisiz devam eder. Özel tasarlanmış montaj bağlantı dirseği ile güvenlik ve zaman kaybı olmaksızın alan üzerine kurulabilir ve kaldırılabilir. Haberleşme seçenekleri uzaktan programlama ve veri erişimi sağlamaya elverişlidir. Veri kalitesi ile ilgili bilgiler kaydedilebilir ve debi verileri ile birlikte iletilebilir.

Açık Kanal (Area Velocity) Alan Hız Ölçümlü Debimetre
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Teledyne Isco Açık Kanal (Area Velocity) Alan Hız Ölçümlü Debimetre

Sıvı akımında ortalama hızı direkt olarak ölçmek için patentli Doppler teknolojisini kullanır.
Savakların uygun olmadığı, ters akım koşullarının bulunduğu yerlerdeki uygulamalarda kolaylık ve debinin en doğru şekilde okunmasını sağlar. Ayrıca kullanıcı, kanalın eğimini ve yapısını bilmek zorunda kalmamaktadır.
Elektromanyetik problarla yaşanan problemler yaşanmamaktadır, Doppler sistemi sayesinde akımın sürekli olarak profili çıkartılır. Korozif kimyasallardan etkilenmez. Elektromanyetik probların aksine yağ ve grese karşı dayanıklıdır.

  © 2020 Enotek Mühendislik ve Danışmanlık Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.