• Merkez İstanbul : 0 (212) 288 12 58

Hakkımızda

Enotek Ltd; 1996 yılında kurulmuş bir mühendislik şirketi olup, “Çevre Kirliliği Analiz ve İzleme Sistemleri, Proses Ölçüm ve Kontrol Sistemleri, Gıda Kontrol ve Hijyen İzleme Sistemleri, Tarımsal Analiz Sistemleri, Anahtar Teslim Laboratuvarlar ve Genel Laboratuvar Ekipmanları” konularında hizmet vermektedir. Her biri kendi konularında uzman ve dünya çapında kalitesi onaylanmış birçok yabancı firma ile uzun yıllardır sadık bir ilişki içindedir. Enotek Ltd’nin başarısındaki en önemli etkenler, teknolojik ve personel altyapısı, satış öncesi ve sonrası teknik hizmetleridir.

Enotek Ltd, benimsemiş olduğu kalite anlayışı gereği olarak sürekli yenilenme içindedir. Hizmet sektörünün gereklerini sonuna kadar yerine getirebilmek, müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru ve zamanında karşılayarak, en ekonomik şekilde çözüme ulaştırabilmek için Türkak onaylı TCS kuruluşundan ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemini kurmuş,TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip olarak çalışmalarına bu kapsamda devam etmektedir.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu mesajı kabul ederek kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

kabul ediyorum!
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.