Hakkımızda

Enotek Ltd; 1996 yılında kurulmuş bir mühendislik şirketi olup, “Çevre Kirliliği Analiz ve İzleme Sistemleri, Proses Ölçüm ve Kontrol Sistemleri, Gıda Kontrol ve Hijyen İzleme Sistemleri, Tarımsal Analiz Sistemleri, Anahtar Teslim Laboratuvarlar ve Genel Laboratuvar Ekipmanları” konularında hizmet vermektedir. Her biri kendi konularında uzman ve dünya çapında kalitesi onaylanmış birçok yabancı firma ile uzun yıllardır sadık bir ilişki içindedir. Enotek Ltd’nin başarısındaki en önemli etkenler, teknolojik ve personel altyapısı, satış öncesi ve sonrası teknik hizmetleridir.

Enotek Ltd, benimsemiş olduğu kalite anlayışı gereği olarak sürekli yenilenme içindedir. Hizmet sektörünün gereklerini sonuna kadar yerine getirebilmek, müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru ve zamanında karşılayarak, en ekonomik şekilde çözüme ulaştırabilmek için Türkak onaylı TCS kuruluşundan ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemini kurmuş,TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip olarak çalışmalarına bu kapsamda devam etmektedir.

 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

 • Cihaz ve Hizmetlerimizle ilgili olarak müşterilerimizin eğitimini sağlamak ve gerekli eğitim materyallerini kendilerine sunmak.

 

 • Kalite sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlamak.

 

 • Firmamız çalışanlarının cihaz satış performansları ve müşterilerimizin isteklerini karşılayacak derecede etkinliğe ve yeterliliğe sahip olabilmesi için gerekli alt yapı, kaynak ve eğitimleri sağlamak.

 

 • Müşterilerimizi doğru firma, departman ve kişiye yönlendirerek, müşterilerimiz için en iyi çözümleri en kısa zamanda bulmak.

 

 • Müşterilerimizden gelen talepleri zamanında ve eksiksiz yanıtlamak.

 

 • Müşteri ihtiyaçlarını bilmek ve müşterilerimizin aklına gelmediği veya bilgi eksikliği olduğu durumlarda, müşterilerimizin ürün ve/veya hizmet kalitesini yükseltmek için çözümler sunmak.

 

 • Müşterilerimiz için optimal ürünü ve fiyatı tespit ederek müşteri memnuniyetini sağlamak.

 

 • Yasal yükümlülükleri sağlarken, müşterilerimize ve firmamıza karşı ahlaki sorumluluklarımızı yerine getirmek.

 

 • Müşterimiz olsun ya da olmasın görüştüğümüz her kişiye azami ilgi göstermek ve gerekli desteği sağlamak.

 

 

                                                                                            02.08.2016

  © 2020 Enotek Mühendislik ve Danışmanlık Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.