2 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele
 spectro::lyser
Stok Durumu: VAR
  • Yeni
  • Kampanya
  • Ücretsiz Kargo
s::can spectro::lyser

s::can spectro::lyser V3; 190-750 nm dalga boyları arasında çalışan UV-Vis spektrometrik ölçüm prensibine sahip çoklu parametre ölçüm probudur. 1mm, 5mm veya 35mm gibi farklı optik yol uzunlukları atık su, endüstriyel su, yüzey suyu ve içme suyu uygulamaları için optimize edilmiştir. s::can spectro::lyser ile tek sensörle KOİ, ÇOK, TOK, BOİ, UV254, Bulanıklık, AKM, NO3, H2S, BTX ve Alarm gibi birçok önemli su kalitesi parametresi ölçülmektedir. 10 saniyede bir ölçüm yapabilme özelliği sayesinde kirleticiler anında saptanmaktadır.

i::scan
Stok Durumu: VAR
  • Yeni
  • Kampanya
  • Ücretsiz Kargo
s::can i::scan

i::scan ışık kaynağı gibi etrafında bir dizi minyatür ışık yayan diyotlar (LED’ler) ile tasarlanmıştır. LEDlerin geleneksel ışık
kaynaklarına oranla güvenilirlik, istikrarlılık, küçük ve düşük güç tüketimli olması gibi birçok avantajı vardır. Yayılan ışık spektrumu düşük çözünürlükte, 250 ila 860nm arasında değişmektedir.
Gelişmiş optikler tek bir cihaz içinde 90 ° ışık dağılım ölçümü ile 180 ° spektral absorpsiyon ölçüm kombinasyonu sağlar. Bunun anlamı; bulanıklık ISO 7027 - 860 nm ve EPA 180.1 - beyaz ışık-standartlarına göre ölçülmüştür.
Uygun dalga boyu aralıkları seçimi, çok çeşitli uygulamalarda popüler su kalitesi parametrelerinin ölçülmesi için optimize edilmiştir. Parametre hesapları için algoritmalar s::can’in üst düzey spektrofotometre problarında kullanılan kanıtlanmış algoritmalara dayanarak tasarlanmıştır.
i::scan yüksek teknoloji polimer (PEEK), safir pencereler ve dayanıklı contalar kullanılarak son derece sağlam tasarlanmıştır. Deniz suyu da dahil olmak üzere birçok zorlu sularda kullanılabilir. Düşük güç tüketimi nedeni ile güneş panelleri veya pilleri ile güç sağlanabilir.
Bir Aygıt İçinde Kombine Bulanıklık ve Organikler
“Organik karbon” su kalitesinin değerlendirilmesi için önemli bir rol oynar. Organik substrat, beslenme, kirlilik ve arıtılabilirlik ile ilgili COD veya DOC gibi matriksin önemli kısmını oluşturan parametreler. Birçok durumda, organiklerin ilginç kısmı çözünmüş biçimde mevcut olacaktır, bu nedenle bir bulanıklık sensörü için görünmez. i::scan gibi bir spektrofotometrik DOC sensör atık sulardan içme suyu uygulamalarına kadar bu organiklerden çoğuna yanıt verir.

Filtrele

Kategoriler

Markalar

Diğer

    © 2020 Enotek Mühendislik ve Danışmanlık Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.