508 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Enotek Mühendislik, Türkiye temsilcisi olduğu markalar ile her ölçüm aralığına, kullanım bölgesine, kullanım amacına ve ölçüm yapılacak örneğe uygun çözümler sunar.

Merck firmasına ait fotometreler ve test kitleri

Modern Water firmasına ait portatif masaüstü toksisite izleme sistemleri ile prosesinize en uygun cihazı seçebilmeniz mümkündür.

Prove 100 Visible Su & Atık Su Analiz Spektrofotometresi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Merck Prove 100 Visible Su & Atık Su Analiz Spektrofotometresi

Referans ışın teknolojisi ile çalışan spektrofotometre ölçümlerini 320 – 1100 nm dalga boyu aralığında gerçekleştirmektedir. Tungsten Halojen lambaya sahiptir. 16 mm yuvarlak küvet yuvasının yanı sıra 10, 20 ve 50 mm dikdörtgen küvetler ile çalışma yapılabilir. 180’den fazla test kiti & metot hafızasına kayıtlıdır.

Spectroquant® Nova 60            Fotometre
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Merck Spectroquant® Nova 60 Fotometre

Nova 60; günlük rutin işlemler için tasarlanmış, esnek kullanımlı bir fotometredir. 12 adet filtresi (340, 410, 445, 500, 525, 550, 565, 605, 620, 665, 690, 820 nm), Nova 60’ın 130’u aşkın parametre için 250’yi aşkın farklı uygulama yapabilmesini sağlar. Cihaz 0.001 A fotometrik çözünürlüğe sahiptir.
COD, BOD, toplam ağır metaller, nutrientler (toplam azot ve fosfat), anyon ve katyon ölçümleri yapabilir ve ölçüm sonuçlarını 1000 veri kapasiteli hafızasına kaydeder.
Nova 60; küvet testlerin yanında 10, 20 ve 50’lik küvetlerle çalışabilir. Nova 60, evsel ve endüstriyel atık su arıtma tesisleri, gıda, tekstil, kağıt endüstrilerinin yanında su, ultra saf su, içme suyu, doğal kaynak suyu, proses suları ve kuyu sularında kullanıma uygundur.

Prove 600 UV-Visible Su & Atık Su Analiz Spektrofotometresi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Merck Prove 600 UV-Visible Su & Atık Su Analiz Spektrofotometresi

Referans ışın teknolojisi ile çalışan spektrofotometre ölçümlerini 190 – 1100 nm dalga boyu aralığında gerçekleştirmektedir. Hem UV hem hem de visible alan için xenon tek tip lamba kullanılmıştır. Lamba ömrü yaklaşık 10 yıldır. Bu süre, tungsten ve döteryum lamba değişiminden kaynaklanacak ek maliyetleri minimize etmektedir. 16 mm yuvarlak küvet yuvasının yanı sıra 10, 20, 50 ve 100 mm dikdörtgen küvetler ile çalışma yapılabilir. 180 den fazla test kiti & metot hafızasına kayıtlıdır. Ayrıca kullanıcısına kendi metotlarını oluşturma imkânı sunmaktadır.

Prove 300 UV-Visible Su & Atık Su Analiz Spektrofotometresi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Merck Prove 300 UV-Visible Su & Atık Su Analiz Spektrofotometresi

Referans ışın teknolojisi ile çalışan spektrofotometre ölçümlerini 190 – 1100 nm dalga boyu aralığında gerçekleştirmektedir. Hem UV hem de visible alan için xenon tek tip lamba kullanılmıştır. Lamba ömrü yaklaşık 10 yıldır. Bu süre, tungsten ve döteryum lamba değişiminden kaynaklanacak ek maliyetleri minimize etmektedir. 16 mm yuvarlak küvet yuvasının yanı sıra 10, 20 ve 50 mm dikdörtgen küvetler ile çalışma yapılabilir. 180 den fazla test kit & metot hafızasına kayıtlıdır. Ayrıca kullanıcısına kendi metotlarını oluşturma imkanı sunmaktadır.

Spectroquant® Move 100 Portatif Kolorimetre
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Merck Spectroquant® Move 100 Portatif Kolorimetre

Sahada çalışırken hızlı ve güvenilir su analizleri için bütün ihtiyacınız Spectroquant® Move 100’dür. Bu küçük, taşınabilir kolorimetre ile tek bir cihazda, içme suyu ve atık su analizlerinde önemli bütün parametrelerin analizini yapabilirsiniz. 120’den fazla ön programlı ve 35 kullanıcı tanımlı metot seçeneğiyle saha analizlerinde her zaman doğru sonuçlar için en uygun teste sahip olacaksınız. Yani, analiz sonuçlarınızda gecikme, numune bozulma riski veya ilave bir cihaza ihtiyaç yoktur.

Her zaman çalışır
Spectroquant® Move 100, sahada su analizlerinin gerekliliklerini karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Dış yüzeyi, IP68 sınıflandırmasına göre toz ve su geçirmezdir. Kullanımı kolay bu kolorimetrenin tasarımında herhangi bir hareketli parça bulunmaması cihazın sağlamlığını arttırmaktadır.

Spectroquant® Move DC        Cl2/O3/CIO2/CyA/pH Portatif Kolorimetre
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Merck Spectroquant® Move DC Cl2/O3/CIO2/CyA/pH Portatif Kolorimetre

Tek cihazla ve tek tuşla tüm parametreleriyle dezenfeksiyon kontrolünüzü yapın.
Basitleştirilmiş, güvenli Analitik Kalite Güvence ve gelişmiş belgeler ile sonuçlarına güvenebilirsiniz.
İster ıslak ister tozlu ortamlar, dilediğiniz her yere su analizörünüzü taşıyabilirsiniz, teşekkürler IP 68.

Depola. Çıktı Al. Taşı.
Ölçümlerinizi hızlıca ve kolaylıkla depolayabilir veya çıkış alabilirsiniz. Windows XP, Windows Vista, Windows 7 and 8 software ile uyumludur. Alternatif olarak, Spectroquant® Veri Transferi Birimi’ne bağlı plug-in USB yazıcıyı ya da seri bir yazıcıyı kullanarak sonuçlarını yazdırabilirsiniz.

Mercurio CV: Soğuk Buhar Teknolojisi ile Sıvı ve Gazlarda* Hızlı ve Güvenilir Civa Analizi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Swiss Innotech Mercurio CV: Soğuk Buhar Teknolojisi ile Sıvı ve Gazlarda* Hızlı ve Güvenilir Civa Analizi

Mercurio CV ile numunelerinizin Civa (Hg) analizlerini sadece 2-3 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Otomatik civa zenginleştirme ile klasik soğuk buhar tekniğine göre çalışır. Sistem 6 kanallı otomatik pompa, gaz/sıvı ayırma ünitesi ve özel düşük basınçlı civa lambası ile ölçümlerinizde mükemmel hassasiyet sağlar. Verimli buharlaştırma ve zenginleştirme adımları, hataya sebebiyet verebilecek seyreltme işlemlerini ortadan kaldırarak 0,000001 ile 1500 ng aralığında civa analizleri yapmanıza olanak sağlar. Cıva tespit limiti ise 0.0005 ng altındadır. Otomatik kalibrasyon ve sıvı hacminin kontrolünü gerçekleştirir. Ayrıca her kullanımdan önce pompa kanalları sistem tarafından kontrol edilir ve kalibre edilir. Sistem basit ve anlaşılır proses sembolleri ve kullanımı kolay bilgisayar terminali desteğiyle yüksek analitik hassasiyet sağlar. Mercurio CV içme suyu, yeraltı suyu, deniz suyu, yüzey suyu, yağmur suyu ve solventlerin civa analizlerini gerçekleştirmekle birlikte; toprak, kan, idrar, serum, tükürük, balık, içecekler, tahıllar, kayalar, küller, mineraller, kâğıt, plastik, vb.’nin civa analizlerinde de kullanılabilmektedir.
*autoCOLLECT-G ile örneklenen numunelerde mümkündür.

RQflex 20 Model Portatif Su Atıksu Gıda Analiz Fotometresi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Merck RQflex 20 Model Portatif Su Atıksu Gıda Analiz Fotometresi

RQflex® 20 Reflectoquant® Reflektometrik Ölçümler
Numunenizi analiz edilmesi için laboratuvara götüremiyor musunuz? O zaman Reflectoquant® sistemle laboratuvarınızı numunenize getirin. Kompakt ve
kullanımı kolaydır, üretim prosesinizin her aşamasında hammaddelerinizin kontrolünü gerçekleştirmenizi ve sahada doğru kantitatif sonuçlar elde etmenizi
sağlar.
Test şeritleri, test kitleri ve reflektometrelerden oluşan bu kapsamlı program, yüksek kaliteli ve düşük maliyetli analizler için size gerekli olabilecek bütün
araçları sunmaktadır. Aynı zamanda geniş parametre yelpazesiyle sayısız test, ölçüm aralıkları ve çok çeşitli numune tipleri için uygulamalar sunar. İster tarım,
gıda ve su analizlerinde, ister temizlik kontrolünde veya endüstriyel analizlerde, Reflectoquant® sistemin tam size uygun bir çözümü bulunmaktadır.

OVA7100DualCell ile 7/24 Online Metal İzleme
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Modern Water OVA7100DualCell ile 7/24 Online Metal İzleme

İçme suyu, yeraltı suyu, nehir suyu, fabrika atık suları, toprak yıkamaları veya Atık Su Arıtma Tesisi gibi atık suların izlenmesi, modern çevresel izlemenin hayati bir parçasıdır. Voltametri, laboratuvar analizlerine veya otomatik örnekleyicilere uluslararası kabul görmüş bir alternatif sunmaktadır. Modern Water’un çeşitli OVA ürünleri, uygun maliyetli, doğru, kullanımı kolay ve mevcut sistemlere kolayca entegre edilebilir.

Ne algılıyor?
OVA7100, bir dizi metali (örneğin: As, Cd, Cr, Cu, Hg, Ni, Pb, Se, Tl, Zn ve diğerleri) tek rakamlı μg / l seviyelerine (tipik olarak 0.5-5μg / l) tespit edebilir. Renk veya bulanıklık yöntemi etkilemez. Numuneler atık sudan, proses suyundan, nehir suyundan içme suyuna kadar değişir. Asit / UV sindirimi ve filtrasyonu işlem seçenekleridir.


23 farklı metal izlemek için yapılandırılabilir.
Çok düşük tespit seviyeleri (0,1 μg / L * 'ye kadar)
Yüksek doğruluk ve tekrarlanabilirlik düzeyleri - Laboratuvar Yöntemleriyle Mükemmel Korelasyon (AAS, ICP-MS)
Yüksek frekansta 24 saatlik izleme, günlük ortalama örneklemenin kaçıracağı olayları tanımlayabilir ve izole edebilir.
Kısa analiz süreleri, olayların ortaya çıktıkça tanımlanmasına izin verir. Laboratuvar analizi, genellikle bir olayı ancak gerçekleştikten sonra tanımlar.
Çift hücre ünitesi ile on metal ölçebilir.
Aralık dışı örnekler veya sistem hataları için programlanabilir alarm ve çıkışlar.
Kablosuz dahil birçok farklı güvenli iletişim seçeneğiyle uzaktan erişim ve veri iletişimi
Proses kontrol odasına kolay bağlantı, otomatik tesis kontrol sistemlerine entegrasyon sağlar (dozaj, akış sapması).
Müdahaleleri ortadan kaldırmak, toplam ve çözünmüş konsantrasyonların izlenmesini sağlamak için ön işlem seçenekleri mevcuttur.
Katı elektrotlar-tehlikeli cıva cıvata elektrotları yok
Pompa çalışması ve reaktif / numune beslemesinin otomatik testi
Standart ekleme veya çoklu nokta kalibrasyon eğrisi seçenekleri
Çoklu dil arayüzü seçenekleri - geleneksel ve basitleştirilmiş Çince dahil
Çevrimiçi teknik destek (internet bağlantısı gerektirir)

OVA7100 ile 7/24 Online Metal İzleme
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Modern Water OVA7100 ile 7/24 Online Metal İzleme

İçme suyu, yeraltı suyu, nehir suyu, fabrika atık suları, toprak yıkamaları veya Atık Su Arıtma Tesisi gibi atık suların izlenmesi, modern çevresel izlemenin hayati bir parçasıdır. Voltametri, laboratuvar analizlerine veya otomatik örnekleyicilere uluslararası kabul görmüş bir alternatif sunmaktadır. Modern Water’un çeşitli OVA ürünleri, uygun maliyetli, doğru, kullanımı kolay ve mevcut sistemlere kolayca entegre edilebilir.

Ne algılıyor?
OVA7100, bir dizi metali (örneğin: As, Cd, Cr, Cu, Hg, Ni, Pb, Se, Tl, Zn ve diğerleri) tek rakamlı μg / l seviyelerine (tipik olarak 0.5-5μg / l) tespit edebilir. Renk veya bulanıklık yöntemi etkilemez. Numuneler atık sudan, proses suyundan, nehir suyundan içme suyuna kadar değişir. Asit / UV sindirimi ve filtrasyonu işlem seçenekleridir.


23 farklı metal izlemek için yapılandırılabilir.
Çok düşük tespit seviyeleri (0,1 μg / L * 'ye kadar)
Yüksek doğruluk ve tekrarlanabilirlik düzeyleri - Laboratuvar Yöntemleriyle Mükemmel Korelasyon (AAS, ICP-MS)
Yüksek frekansta 24 saatlik izleme, günlük ortalama örneklemenin kaçıracağı olayları tanımlayabilir ve izole edebilir.
Kısa analiz süreleri, olayların ortaya çıktıkça tanımlanmasına izin verir. Laboratuvar analizi, genellikle bir olayı ancak gerçekleştikten sonra tanımlar.
Tek hücre ünitesi altı metal ölçebilir.
Aralık dışı örnekler veya sistem hataları için programlanabilir alarm ve çıkışlar.
Kablosuz dahil birçok farklı güvenli iletişim seçeneğiyle uzaktan erişim ve veri iletişimi
Proses kontrol odasına kolay bağlantı, otomatik tesis kontrol sistemlerine entegrasyon sağlar (dozaj, akış sapması).
Müdahaleleri ortadan kaldırmak, toplam ve çözünmüş konsantrasyonların izlenmesini sağlamak için ön işlem seçenekleri mevcuttur.
Katı elektrotlar-tehlikeli cıva cıvata elektrotları yok
Pompa çalışması ve reaktif / numune beslemesinin otomatik testi
Standart ekleme veya çoklu nokta kalibrasyon eğrisi seçenekleri
Çoklu dil arayüzü seçenekleri - geleneksel ve basitleştirilmiş Çince dahil
Çevrimiçi teknik destek (internet bağlantısı gerektirir)

pH-indikatör şeritleri
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
pH-indikatör şeritleri evrensel indikatör
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
pH-indikatör şeritleri Neutralit
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
pH-indikatör şeritleri Alkalit
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
pH-indikatör şeritleri Acilit
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
pH-indikatör Kongo kırmızısı kağıdı Reag.
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
pH-indikatör şeritleri, tek tek paketlenmiş
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
pH-indikatör şeritleri, tek tek paketlenmiş
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Kategorideki Çok Satanlar

  © 2020 Enotek Mühendislik ve Danışmanlık Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.