2 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele
In-Line ( Boru İçine Monte Edilen) Çok Değişkenli Kütlesel Vorteks Debimetre
Stok Durumu: VAR
  • Yeni
  • Kampanya
  • Ücretsiz Kargo
Panametrics In-Line ( Boru İçine Monte Edilen) Çok Değişkenli Kütlesel Vorteks Debimetre

GE PanaFlow MV80 in-line (boruya flanşlar ile monte edilebilen) çok değişkenli kütlesel vorteks debimetre, vorteks debimetreleri arasında yeni nesildir. MV80’in çok değişkenli tasarımı, vorteks (hızı azaltan/dengeleyen) hız sensörü, RTD sıcaklık sensörü ve buhar, gaz ve sıvıların kütlesel debisini ölçen katı hal basınç transdüserinden oluşur. Diğer debimetre tipleri kütlesel debi hesabı için harici proses ölçümlerinden faydalanır. Sıcaklık ve basınç ölçümü cihazları debimetre ile aynı noktaya kurulmaz. Proses şartları ise iki nokta arasında büyük değişiklikler gösterebilir ve bu durum hatalı kütlesel debi okumalarına neden olabilir. PanaFlow MV80 hızı, sıcaklığı ve basıncı aynı noktada ölçmesi sayesinde daha hassas proses ölçümü sağlar.

Uygulama Alanları

Yüksek sıcaklık ve yüksek hız akımları için ideal, enerji üretimi – yakıt ve buhar uygulamaları, endüstriyel-HVAC, bölgesel enerji yönetimi, ticari-bina, kampus ve tesis enerji yönetimi, petrol & gaz - doğal gaz dağıtımı, petrokimya―kütle dengesi, reaksiyon prosesleri ısıtması.

Saplama Tipli Çok Değişkenli Kütlesel Vorteks Debimetre
Stok Durumu: VAR
  • Yeni
  • Kampanya
  • Ücretsiz Kargo
Panametrics Saplama Tipli Çok Değişkenli Kütlesel Vorteks Debimetre

GE PanaFlow MV82 saplama tipli çok değişkenli kütlesel vorteks debimetre, vorteks debimetreleri arasında yeni nesildir. MV82’nin çok değişkenli tasarımı, vorteks (hızı azaltan/dengeleyen) hız sensörü, RTD sıcaklık sensörü ve buhar, gaz ve sıvıların kütlesel debisini ölçen katı hal basınç transdüserinden oluşur. Diğer debimetre tipleri kütlesel debi hesabı için harici proses ölçümlerinden faydalanır. Sıcaklık ve basınç ölçümü cihazları debimetre ile aynı noktaya kurulmaz. Proses şartları ise iki nokta arasında büyük değişiklikler gösterebilir ve bu durum hatalı kütlesel debi okumalarına neden olabilir. PanaFlow MV82 hızı, sıcaklığı ve basıncı aynı noktada ölçmesi sayesinde daha hassas proses ölçümü sağlar.

Uygulama Alanları

Yüksek sıcaklık ve yüksek hız akımları için ideal, enerji üretimi – yakıt ve buhar uygulamaları, endüstriyel-HVAC, bölgesel enerji yönetimi, ticari-bina, kampus ve tesis enerji yönetimi, petrol & gaz―doğal gaz dağıtımı, petrokimya―kütle dengesi, reaksiyon prosesleri ısıtması.

Filtrele

Kategoriler

Markalar

Diğer

    © 2020 Enotek Mühendislik ve Danışmanlık Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.