4 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele
PACE1000 Yüksek Hassasiyetli Basınç Göstergesi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Druck PACE1000 Yüksek Hassasiyetli Basınç Göstergesi

Yüksek doğruluklu basınç ölçümü yapan PACE 1000, masa üstü veya raf montajlı olarak kalibrasyon, test ve izleme uygulamaları için tasarlanmıştır.

 PACE 6000 Modüler Basınç Kontrolörü
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Druck PACE 6000 Modüler Basınç Kontrolörü

Üretim, test ve kalibrasyon amaçlı basıncın yüksek hassasiyette ölçümü ve hızlı kontrolü için ekonomik ve modüler çözümler sunan PACE ürün gurubu endüstrinin her tür ihtiyacına karşılık verecek teknolojik özellikler ile donatılmıştır. PACE 6000 iki adet PACE CM basınç modülü alabilir.Bu modüller dışarıdan sağlanan basınç ve vakum kaynağını yüksek hız ve hassasiyet ile ölçer ve kontrol eder. İki modül ayrı ayrı çalıştırılabilirken birbiri ile senkron olarak da çalıştırılarak otomatik aralık ayarı yapılabilir. PWM (pulse width modulation) kontrol teknolojisi sayesinde kalibrasyon için istenilen basınç değerine saniyeler içinde ulaşır ve kontrol hızı ile öne çıkar. Yüksek hızı sayesinde, yoğun bir şekilde kendini tekrar eden kalibrasyon faliyetlerinin yürütüldüğü kalibrasyon laboratuarları için vazgeçilmez bir üründür. Sahip olduğu haberleşme protokolleri ile pC veya PLC ile kontrol edilebilirliği sayesinde otomasyon sistemlerine entegre edilme özelliği de vardır.

PACE 5000 Modüler Basınç Kontrolörü
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Druck PACE 5000 Modüler Basınç Kontrolörü

Üretim, test ve kalibrasyon amaçlı basıncın yüksek hassasiyette ölçümü ve hızlı kontrolü için ekonomik ve modüler çözümler sunan PACE ürün gurubu endüstrinin her tür ihtiyacına karşılık verecek teknolojik özellikler ile donatılmıştır.
PACE 5000 bir adet PACE CM basınç modülü alabilir.Bu modüller dışarıdan sağlanan basınç ve vakum kaynağını yüksek hız ve hassasiyet ile ölçer ve kontrol eder.
PWM (pulse width modulation) kontrol teknolojisi sayesinde kalibrasyon için istenilen basınç değerine saniyeler içinde ulaşır ve kontrol hızı ile öne çıkar. Yüksek hızı sayesinde, yoğun bir şekilde kendini tekrar eden kalibrasyon faliyetlerinin yürütüldüğü kalibrasyon laboratuarları için vazgeçilmez bir üründür.
Sahip olduğu haberleşme protokolleri ile pC veya PLC ile kontrol edilebilirliği sayesinde otomasyon sistemlerine entegre edilme özelliği de vardır.

PACE CM Yüksek Hızlı Kontrol Modülü
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Druck PACE CM Yüksek Hızlı Kontrol Modülü

PACE 5000 ve PACE 6000 modelleri ile uyumlu olan bu modül, içerisinde bütün basınç ölçüm ve kontrol teçhizatını bulundurmaktadır. Kalibrasyona gönderildiği zaman PACE kontrolörünüzü kullanmaya devam edebilirsiniz. 4 ayrı ölçüm hassasiyeti opsiyonu olan bu modül her türlü basınç kalibrasyon işlemine uygun olarak basınç ölçüm ve kontrolünü yapabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Filtrele

Markalar

  © 2020 Enotek Mühendislik ve Danışmanlık Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.