9 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

GE Sensing firmasına ait oksijen ve hidrojen analizörleri ile prosesinize en uygun cihazı seçebilmeniz mümkündür.

O2.IQ Oksijen Analizör Paketi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Panametrics O2.IQ Oksijen Analizör Paketi

Panametrics O2.IQ Oksijen Analizörü Paketi, çeşitli uygulamalarda güvenilir oksijen ölçümü seçeneklerinizi basitleştirir ve standartlaştırır. Bu pakette erişim kolaylığı ve işlevselliği korumak için özel olarak tasarlanmış bir numune sistemi ve oxy.IQ analizörü yer alır.

OXY.IQ Oksijen Analizörü Transmitteri
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Panametrics OXY.IQ Oksijen Analizörü Transmitteri

Panametrics Oxy.IQ, 4 ila 20 mA çıkışa sahip, oldukça güvenilir ve uygun bir Oksijen transmiterdir. Oksijeni hem ppm aralığında hem de yüzde aralığında ölçer. Oxy.IQ'nun oksijen sensörü, üstün performans, doğruluk, kararlılık ve uzun ömür sağlayan gelişmiş bir galvanik yakıt hücresidir. Hücre, diğer arka plan gazlarından veya hidrokarbonlardan etkilenmez ve bazı modeller asit gazlarla uyumludur. Değiştirilecek elektrolit veya temizlenecek elektrotlar yoktur bu nedenle minimum bakım gerekir.

Zirkonyum Oksit Oksijen Analizörü
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Panametrics Zirkonyum Oksit Oksijen Analizörü

351 serisi zirkonyum oksit oksijen analizörü temiz ve kuru her gaz akımı ve atmosferinin izlenmesi ve kontrolü için uygundur. Fırınların oksijenle zenginleştirilmiş hava ile beslenmesi, plastiklerin ısı ile birleştirilmesi sırasında yakıt gaz-oksijen karışımının yanabilirlik endeksi tipik kullanım alanlarıdır.
Uygulama Alanları

Hava ayırma tesisleri, vakum odaları, yarı iletken üretim prosesleri, sıcak işlem ve metalürji prosesleri, cam ve seramik araştırmaları, inert gaz saflığı, yastıklama gazı izleme, tıbbi araştırmalar, gaz karıştırma uygulamaları, kaynak atmosferi, gaz jeneratörleri, hava/yakıt karışımları.

Tükenmeyen (Nondepleting) Oksijen Hücresi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Panametrics Tükenmeyen (Nondepleting) Oksijen Hücresi

Sensör, örnek gaz içerisindeki oksijenin elektrokimyasal bir hücrede indirgenmesini sağlayan bir metotla çalışır. Geleneksel elektrokimyasal oksijen hücrelerinin aksine, bu gelişmiş hücre tükenmeyen (nondepleting) olarak tasarlanmıştır, böylece oksijen ölçümü esnasında kimyasal değişime uğramaz. Bunun sonucundan periyodik hücre değişimi veya şartlandırması
gerekmez.

Uygulama Alanları

Metalürji endüstrisinde ısıl işlem fırınları, yarı iletken üretiminde gaz saflığı/eser miktarda oksijen, gaz üretiminde argon, hidrojen, azot ve helyum saflığı, petrokimya endüstrisinde gazların saflığı.

Otomatik Doğrulama/Otomatik Kalibrasyon
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Panametrics Otomatik Doğrulama/Otomatik Kalibrasyon

TMO2D, opsiyonel otomatik doğrulama/otomatik kalibrasyon özelliği ile uzun süreli ve müdahale gerektirmeyen işletim sağlar. Başlatıldığında TMO2D transmitere sıfır ve span gazlarını getirmek amacıyla örnekleme sistemindeki selenoit vanaları kontrol eder. Sonra TMO2D yazılımı düzgün
kalibrasyonu doğrulamak amacıyla kalibrasyon gazı okumalarını fabrika verileri ile karşılaştırır. Bir ayarlama gerekiyorsa TMO2D düzeltmeleri otomatik olarak yapar ve kullanıcıyı ön panelde bulunan monitör ve alarm yardımı ile bilgilendirir.

Uygulama Alanları

XMO2 termoparamanyetik oksijen transmiteri, O2X1
elektrokimyasal hücreli oksijen transmiteri, XMTC termal iletkenlik hidrojen/gaz transmiteri, diğer 4-20 mA çıkışı bulunan transmiterler.

Patlamaya Dayanıklı (Ex-Proof) Monitör/ Güç Kaynağı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Panametrics Patlamaya Dayanıklı (Ex-Proof) Monitör/ Güç Kaynağı

XDP monitör paketi, XMO2 termoparamanyetik oksijen transmiteri, XMTC termal iletkenlik transmiteri veya diğer 4-20 mA çıkışlı transmiter için mikro işlemci tabanlı ve patlamaya dayanıklı bir kontrol platformu sunar. Dayanıklı XDP monitör/kontrolör mikro işlemci tabanlıdır ve Sınıf 1, Bölüm 1, B, C, D grupları ve ATEX EEx d IIC T6 sertifikalıdır. En önemli özelliği, çıkış tipi, aralık seçimi, otomatik kalibrasyon ve hata işleme gibi kullanıcı tarafından programlanabilen özelliklere erişimi sağlayan kızılötesi dokunmatik tuş takımıdır. Kızıl ötesi (infrared) tuş takımı özelliği saha mühendislerine monitör kasasını açmadan yalnızca ön taraftaki monitörü kullanarak ve böylece geleneksel sıcak çalışma iznine ihtiyaç duymadan analizörü yönetme olanağı tanır.Hidrojen soğutmalı elektrik jeneratörlerinde hidrojen analizi için XMTC kullanılan uygulamalar ile birlikte sunulan opsiyonel XDP yazılımı bu uygulama için güçlü bir platform sunar. Hidrojen soğutmalı elektrik jeneratörlerinin normal işleyişinde başlangıçta hava karbondioksitle, daha sonra ise karbondioksit hidrojen ile değiştirilir. Yüksek termal iletkenliği nedeniyle hidrojen soğutmalı jeneratörlerde, jeneratörü soğutmak ve verimi ile ömrünü uzatmak için süpürücü gazı (purge gas) olarak hidrojen kullanılır. Jeneratör kapatıldığında hidrojen karbondioksit ile, sonrasında ise karbondioksit hava ile değiştirilir. Hava (%20,9 oksijen) ve hidrojenin potansiyel olarak patlayıcı olması nedeniyle karbondioksit, jeneratörün başlatılmasında ve kapatılmasında ara pürjör gazı olarak kullanılır.

Uygulama Alanları

XMO2 Termoparamanyetik oksijen transmiteri, XMTC termal iletkenlik hidrojen/gaz transmiteri, diğer 4-20 mA çıkışı bulunan transmiterler.

Termal İletkenlik Transmitteri
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Panametrics Termal İletkenlik Transmitteri

XMTC termal iletkenlik transmiteri, hidrojen ve diğer gazların termal iletkenlik analizleri için uygundur. Mikroişlemci tabanlı XMTC, hidrojen, karbondioksit, metan veya helyum içeren ikili gaz karışımlarında konsantrasyon ölçümü sağlayan kompakt, dayanıklı ve online bir termal iletkenlik transmiteridir. XMTC bu gün pazardaki en stabil termal iletkenlik analizörüdür. Dayanıklı XMTC ölçüm hücresi kontaminasyona dayanıklıdır ve gaz akışı değişimlerinden etkilenmez. Tasarımın hareketli parça içermemesi nedeniyle transmiter endüstrilerde yaygın olan şok, vibrasyon ve zorlu ortam koşullarında kullanım için uygundur

Uygulama Alanları

N2 içerisinde H2: Metallerin ısıl işlem fırını atmosferi, elektrik üretim endüstrisi, jeneratörler için soğutma sistemlerinde H2, petrol endüstrisi, hidrokarbon akımlarında H2, amonyak ve metanol sentez gazlarında H2, klor tesislerinde H2, metan içerisinde CO2, biyogazda CO2 ve CH4, argon, hidrojen, azot ve helyum saflığı izleme, fermantasyon proseslerinde CO2
Hidrojen Soğutmalı Jeneratörler.

APX Gelişmiş Paramanyetik Oksijen Analizörü
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Panametrics APX Gelişmiş Paramanyetik Oksijen Analizörü

APX gelişmiş paramanyetik oksijen analizörü GE Panametrics XMO2 ve TMO2 termoparamanyetik transmiterlerin sağladığı faydaları, analizörün değişken, tanımlı veya tanımlı olmayan arkaplan hidrokarbon gaz uygulamaları için gelişmiş arka plan kompanzasyonu özellikleri ile birleştirir.

Uygulama Alanları

Buhar geri kazanımı, gemi yükleme, flare gazı, rafineri gazları, etilen ve propilen gibi olefinler, saf hidrokarbonlar.

Termoparamanyetik Oksijen Transmitteri
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Panametrics Termoparamanyetik Oksijen Transmitteri

XMO2 kompakt, sağlam ve online transmiter içerisinde bilgisayar destekli, sapma oluşturmayan oksijen ölçümü sağlar. Dahili mikroişlemcisi, online sinyal tespiti ve şartlandırma, gerçek zamanlı hata tespiti ve arkaplan gaz kompozisyonu ve/veya basınç değişimlerinde oksijen ölçümünün otomatik kompanzasyonunu sağlar. XMO2, hassas ve güvenilir oksijen ölçümünün proses ve ürün kalitesi açısından kritik olduğu tüm uygulamalarda kullanılabilir. Hareketli parça içermeyen ve korozyona dayanıklı tasarımı ile bakım gerektirmez. Otomatik arkaplan gaz kompanzasyonu sağlar. Tek başına kullanılabilmesinin yanında TMO2D veya XDP Monitör paketleri ile birlikte de kullanılabilir.

Uygulama Alanları

Sıvı depolama tanklarının inert hale getirilmesi/örtülenmesi, reaktör besleme gazları, sentifrüj gazları, katalizör rejenerasyonu, solvent geri kazanımı, katı atık depolama sahası gazları, atık çamur çürütücü gazları, oksijen saflığı.

Filtrele

Markalar

Diğer

Kategorideki Çok Satanlar

  © 2020 Enotek Mühendislik ve Danışmanlık Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.