2 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele
WEAR DEBRIS MONITOR
Stok Durumu: VAR
  • Yeni
  • Kampanya
  • Ücretsiz Kargo
Poseidon WEAR DEBRIS MONITOR

Bir yağlama sistemindeki metalik aşınma kalıntılarının ve partiküllerin tespiti için gerçek zamanlı, hat içi sıvı algılama teknolojisi kullanan bu cihaz, aşınma kalıntısı oluşumunu sürekli olarak izleyerek, kullanıcıları hataları ilk aşamalarında uyarır ve geleneksel program tabanlı bakıma göre daha düşük maliyetli düzeltici eylemlere olanak tanır.

DM4600, doğrudan CJC™ İnce Filtrelerle entegre olur. Kurulumu kolay tasarım, doğrudan HDU 15/- ve HDU 27/- sistemlerinin pompa ve filtre elemanı arasına monte edilir.

WEAR DEBRIS MONITOR
Stok Durumu: VAR
  • Yeni
  • Kampanya
  • Ücretsiz Kargo
Poseidon WEAR DEBRIS MONITOR

Bir yağlama sistemindeki metalik aşınma kalıntılarının ve partiküllerin tespiti için gerçek zamanlı, hat içi sıvı algılama teknolojisi kullanan bu sensör cihaz, aşınma kalıntısı oluşumunu sürekli olarak izleyerek, kullanıcıları hataları ilk aşamalarında uyarır ve geleneksel program tabanlı bakıma göre daha düşük maliyetli düzeltici eylemlere olanak tanır.

DM4500, özelleştirilebilir hortum bağlantı parçalarına sahip bağımsız bir sensördür. Popüler TechAlert™ 10 (TA10) enkaz monitörü ile geriye dönük uyumlu olan DM4500, birçok yeni özellik sunar.

Filtrele

Markalar

    © 2020 Enotek Mühendislik ve Danışmanlık Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.