• Merkez İstanbul : 0 (212) 288 12 58

Multi Tracker Çamur Battaniyesi, Profil ve AKM Ölçüm Cihazı

2649-multi-tracker-camur-battaniyesi-profil-ve-akm-olcum-cihazi-multi-tracker-camur-battaniyesi-profil-ve-akm-olcum-cihazi-multitracker-cerlic.jpg

Multi Tracker Çamur Battaniyesi, Profil ve AKM Ölçüm Cihazı

Marka : Cerlic

Multi Tracker

Cerlic Portable Multi Tracker çamur battaniyesi, profil ve askıda katı madde ölçümü için yeni nesil teknoloji portatif bir cihazdır. Askıda katı madde konsantrasyonunun iki seviyesi hem kabartı hem de çamur battaniyesini tespit etmek için programlanabilir. Her bir seviye tespit edildiğinde vir akustik sinyal hem de bir titreşim üretilir ve aynı zamanda konsantrasyon ve derinlik ekran üzerinde gösterilir ve grafik ekran üzerinde saklanır. 250’ye kadar ölçüm dâhili veri kaydedici içinde depolanabilir, veri kaydedici çamur battaniyesi özelliklerinin uzun zamanlı süreç değişikliklerini de takip etmeye olanak sağlar.

The Multi Tracker sağlam, su geçirmez IP67 (NEMA 6) koruma sınıfı ile zorlu ortamlarda kullanım için uygundur. Kaza ile suya düşse bile su üzerinde batmadan kalır. Grafik ekran derinliğe karşı çamur battaniyesi konsantrasyonunu gösterir. Dâhili vibratör ve akustik sinyaller önceden ayarlanmış kabartı ve çamur battaniyesi konsantrasyonlarına göre operatörleri uyarır.


BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER


Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu mesajı kabul ederek kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

kabul ediyorum!
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.