3 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele
geoMILL Öğütücü
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Swiss Innotech geoMILL Öğütücü

geoMILL araştırma çalışmaları ve rutin uygulamalarda numune hazırlama için geliştirilmiş hızlı bir öğütücüdür. Darbeli rotasyon prensibi ile çalışması sayesinde hızlı ve verimli öğütme,homojenleştirme sağlanır. Üç farklı öğütme ekipmanının seçimi, elmas sertliğine yakın malzemelerin öğütülmesi ve analize hazırlanmasını mümkün kılar. Silisyum karbür, silisyum nitrür ve bor karbür gibi sert sentetiklerden üretilen öğütme başlığı aşınmayı minimuma indirir. Basit kullanımı ve herhangi bir ağa bağlı olmadan çalışma özelliğiyle saha çalışmalarında da kullanılabilmektedir. Mineraller, kristaller, toprak örnekleri, vb. gibi geniş bir uygulama alanını kapsar. Elmas sertliğine yakın malzemelerin öğütülmesinde kullanılabilmesi, önemli bir özelliktir.

autoCOLLECT-G Gaz Örnekleyici
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Swiss Innotech autoCOLLECT-G Gaz Örnekleyici

autoCOLLECT-G otomatik taşınabilir numune toplayıcı, düşük ağırlığı sayesinde saha kullanımlarında oldukça işlevseldir. Hava ve ortamdaki gazlardan numune alınması, yüzey hacmi 1200m2/g olan pirografit küreciklerle sağlanır. Pirografit küreciklerin yüzeyindeki bağlanma AAP, ICP gibi farklı analiz sistemlerinde veya organik moleküllerin olduğu durumlarda kromatografik cihazlarda (GCMS, HPLC, vb.) termal desorpsiyon işlemi ile kırılabilir. autoCOLLECT-G nin en önemli özelliği, bu cihazla alınan numunenin yüksek performanslı analiz cihazlarında da doğrudan kullanılabilmesidir. Kolay değiştirilebilen ölçüm torbaları sayesinde farklı gaz hacimleri hassas bir şekilde belirlenir, veriler otomatik olarak ortam sıcaklık ve basınç koşullarına dönüştürülür. Dahili bataryası sayesinde saha kullanımlarında 8 saate kadar örnekleme yapılabilir.

Mercurio CV: Soğuk Buhar Teknolojisi ile Sıvı ve Gazlarda* Hızlı ve Güvenilir Civa Analizi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Swiss Innotech Mercurio CV: Soğuk Buhar Teknolojisi ile Sıvı ve Gazlarda* Hızlı ve Güvenilir Civa Analizi

Mercurio CV ile numunelerinizin Civa (Hg) analizlerini sadece 2-3 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Otomatik civa zenginleştirme ile klasik soğuk buhar tekniğine göre çalışır. Sistem 6 kanallı otomatik pompa, gaz/sıvı ayırma ünitesi ve özel düşük basınçlı civa lambası ile ölçümlerinizde mükemmel hassasiyet sağlar. Verimli buharlaştırma ve zenginleştirme adımları, hataya sebebiyet verebilecek seyreltme işlemlerini ortadan kaldırarak 0,000001 ile 1500 ng aralığında civa analizleri yapmanıza olanak sağlar. Cıva tespit limiti ise 0.0005 ng altındadır. Otomatik kalibrasyon ve sıvı hacminin kontrolünü gerçekleştirir. Ayrıca her kullanımdan önce pompa kanalları sistem tarafından kontrol edilir ve kalibre edilir. Sistem basit ve anlaşılır proses sembolleri ve kullanımı kolay bilgisayar terminali desteğiyle yüksek analitik hassasiyet sağlar. Mercurio CV içme suyu, yeraltı suyu, deniz suyu, yüzey suyu, yağmur suyu ve solventlerin civa analizlerini gerçekleştirmekle birlikte; toprak, kan, idrar, serum, tükürük, balık, içecekler, tahıllar, kayalar, küller, mineraller, kâğıt, plastik, vb.’nin civa analizlerinde de kullanılabilmektedir.
*autoCOLLECT-G ile örneklenen numunelerde mümkündür.

Filtrele

Kategorideki Çok Satanlar

  © 2020 Enotek Mühendislik ve Danışmanlık Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.