• Merkez İstanbul : 0 (212) 288 12 58

Portatif Ultrasonik Sıvı Debimetresi (Debiölçer)

23-portatif-ultrasonik-sivi-debimetresi-debiolcer-pt878--flowmeasurementultrasonicliquidtransportpt878portableultrasonicliquidflowmeter.jpg

Portatif Ultrasonik Sıvı Debimetresi (Debiölçer)

Marka : Panametrics

Ürün Kodu : PT878

TransPort PT878, büyük özellikleri küçük ve hafif bir pakete sığdırır. PT878 en güçlü portatif sıvı debimetrelerindendir. Plastik, metal veya kaplamalı çift katmanlı boru yüzeylerinden kesintisiz olarak debi ölçer, bu nedenle basınç düşüşüne, kaçak veya kontaminasyona neden olmaz. Transit-time sinyallerini çözen patentli korelasyon algoritmaları sayesinde ultra saflıkta sıvılardan ham atıksu ve çamur gibi aşırı derecede kirli sıvılara kadar ölçüm olanağı sağlar. Opsiyonel Enerji Ölçümü TransPort PT878 debimetre, ultrasonik debi ölçümü ile hassas RTD sıcaklık ölçümünü kombine ederek, sıvıların kullanıldığı ısıtma ve soğutma sistemlerinde enerji akışının ölçülmesini sağlar. Bu uygulamalarda debimetrenin yanı sıra loop powered RTD sıcaklık sensörleri için dahili bir güç kaynağı ile enerji ölçümleri için gerekli devre kurulumu ve yazılım kullanılır. Enerji kiti opsiyonu, iki Pt1000 yüzeye monteli RTD ve debimetre ile iletişim için kabloyu içerir. PT878 Modeli artık üretilmemektedir yerin güncel olan versiyonu PT900 kullanılmaktadır. Uygulama Alanları Kullanma suyu ve atık su, soğutma ve ısıtma suyu, ultra saflıkta su ve sıvılar, ham petrol, mazot ve yakıtlar, motor yağı, rafine hidrokarbonlar, kimyasallar ve diğer sıvılar.
PT878

Teknik Özellikler

Ölçüm Hassasiyeti    ±%1 (proses kalibrasyonu ile ±%0,5)
Boru Çapı                 12,7 mm - 7,6 m (0.5 in - 300 in)
Ölçüm Sıcaklığı        –200°C - 400°C
Tekrarlanabilirlik        ±%0,1
Standart Giriş/Çıkış    İki 4 - 20 mA analog giriş. Bir 0/4 
                                - 20 mA çıkış. Bir kullanıcı tercihli 
                                pals veya frekans.
Koruma Sınıfı            Opsiyonel hava şartlarına dayanıklı
                                Tip 4X/IP66, IP67/68


BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER


Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu mesajı kabul ederek kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

kabul ediyorum!
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.