• Yeni
Merck
Merck

Spectroquant® Move 100 Portatif Kolorimetre

1736320001

Sahada çalışırken hızlı ve güvenilir su analizleri için bütün ihtiyacınız Spectroquant® Move 100’dür. Bu küçük, taşınabilir kolorimetre ile tek bir cihazda, içme suyu ve atık su analizlerinde önemli bütün parametrelerin analizini yapabilirsiniz. 120’den fazla ön programlı ve 35 kullanıcı tanımlı metot seçeneğiyle saha analizlerinde her zaman doğru sonuçlar için en uygun teste sahip olacaksınız. Yani, analiz sonuçlarınızda gecikme, numune bozulma riski veya ilave bir cihaza ihtiyaç yoktur. Her zaman çalışır Spectroquant® Move 100, sahada su analizlerinin gerekliliklerini karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Dış yüzeyi, IP68 sınıflandırmasına göre toz ve su geçirmezdir. Kullanımı kolay bu kolorimetrenin tasarımında herhangi bir hareketli parça bulunmaması cihazın sağlamlığını arttırmaktadır.

 • Fırsat

Güvenli sonuçlar
Merck Millipore’un yüksek kalitedeki Spectroquant® test kitleriyle kullanım için geliştirilmiş olup Spectroquant® Move 100, hızlı ve güvenilir sonuçları garanti eder. Test kitleri için gelişmiş Kalite Sertifikası dokümantasyonumuz ve Spectroquant® Verification Standard sayesinde Analitik Kalite Güvence (AQA) işlemlerini oldukça kolaylaştırır.

Spectroquant® Data Transfer: 
Sonuçları kaydet ve yazdır
Modern kızılötesi teknolojisi ile Spectroquant® Data Transfer, kolay ve hızlı bir şekilde Spectroquant® Move 100 kolorimetrenizden ölçüm verilerini aktarmanızı veya baskı almanızı sağlar. Ürün paketinde, veri aktarım yazılımı (Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 uyumlu) bulunmaktadır, ölçüm sonuçları bilgisayarınıza *.xls veya *.txt formatında kaydedilebilir. Alternatif olarak veriler, Spectroquant® Data Transfer’e bağlanan bir USB yazıcı 1 veya seri bağlı bir yazıcı 2 ile yazdırılabilir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

 • Move 100 Move 100 Merck Move 100 Kolorimetre Kataloğu

  İndir
 • Move 100 Move 100 Merck Move 100 Kolorimetre Kit Listesi

  İndir
 • Move 100 Move 100 Merck Move 100 Kolorimetre Kataloğu_EN

  İndir

Benzer Ürünler

  © 2020 Enotek Mühendislik ve Danışmanlık Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.