• Merkez İstanbul : 0 (212) 288 12 58

Nexus OnCore Güvenlik Sistemleri

2872-nexus-oncore-guvenlik-sistemleri-nexus-oncore-safety-png-nexus-oncore-safety.png

Nexus OnCore Güvenlik Sistemleri

Marka : Nexus Control Systems

Ürün Kodu : Nexus OnCore Güvenlik Sistemleri

Nexus OnCore Güvenlik Sistemi, IEC 61508 (2010) ile uyumlu, SC 3 (Systematic Capability) ve Safety Integrity Level (SIL) 3 by 2oo3 (2/3) mimarisine sahip, programlanabilir elektronik güvenlikle ilgili bir sistemdir. Müşterilerin SIL 3'e kadar bir sistem derecelendirmesi elde etmek istediği uygulamalara uygulanabilir.

•    Acil Durum Kapatma Cihazı (ESD), Brülör Yönetim Sistemleri (BMS), Acil Durum Açma Sistemleri (ETS) ve Kompresör Koruma Sistemlerinden çok çeşitli endüstriyel koruma uygulamalarına hizmet etmek üzere tasarlanmıştır.
•    Mimari, tüm giriş modülleri, denetleyiciler ve çıkış modülleri dahil olmak üzere güvenlik döngüsü boyunca tanılama ile 2oo3 mimarisini benimseyerek yüksek güvenliği yüksek kullanılabilirlikle dengeler.
•    Her bir modül türü, tespit edilemeyen arıza oranını azaltmak için yüksek tanılama kapsamına (DC) sahip yerleşik tanılama işlevleriyle tasarlanmıştır.
•    Yedekli mimari, işlemci ve I / O modüllerinin tamamen sistem kapatılmadan bağımsız olarak değiştirilmesine izin verir.
 


BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER


Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu mesajı kabul ederek kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

kabul ediyorum!
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.