• Merkez İstanbul : 0 (212) 288 12 58

spectro::lyser

690--spectrolyser-spectrolyserjpg-spectrolyser.jpg

spectro::lyser

Marka : s::can

Ürün Kodu : spectro::lyser

Bu spektrofotometre UV-Vis alanda 220-735nm arası ve Vis alanda 220-390nm arası ışık azalmasını kayıt eder. Ölçümler, örnekleme yapmadan veya numune ön hazırlama olmadan; örneklemeden, taşımadan ve depolamadan kaynaklanan hatalardan etkilenmemesi için; in-situ olarak yapılır. Ölçüm süresi, olası yüksek ölçüm frekansı ve hızlı analiz değişimlerini yakalayabilmek için 20 ila 60 saniye arasında ayarlanabilir. Bu yüksek ölçüm frekansını yüksek doğruluk ve hassasiyetle sağlayabilmek için cihaz, ışık kaynağı olarak Xenon Flash Lamba ve dedektör olarak 256piksel diod array tipi konkav holografik dedektör kullanılmıştır. Uzun dönem üretilen sinyal kalitesinin stabil kalması için, split light beam dizaynı kullanılmıştır; bir ışık numune üzerinden geçerken ikinci ışık cihazın içersinden paralel olarak geçmekte ve iç referans olarak kullanılmaktadır.
BOİ, KOİ, BTX, TOK, DOK, UV254, NO3, NO2, NH4, K, Serbest Klor, F, AKM, Bulanıklık, Renk, pH, ORP, İletkenlik, Sıcaklık, O2, O3, H2S, AOC…
Organik Yük: Spektrofotometrik prensip kullanılarak izlenen, KOİ, KOİ filtre, TOK, DOK, BOİ, UV-254, SAC ve diğer C-türevleri.
AKM, Bulanıklık: 350 ila 750 nm arasında spektrofotometrik olarak; tanecik boyutu kompenzasyonlu, bu katı konsantrasyonu için en çok uyan yöntemdir.
Besinler: NO3 ve NO2 spektrofotometrik olarak, NH4 iyon-selektif veya spektrofotometrik, uygulamaya bağlı olarak.
Benzene, Toluene, Xylene, Fenol, birçok pestisitler  ve diğer renk vericiler (kromofor), (yalnızca spectro::lyser™); analiz limiti  10ppb kadar düşen.
Kirletici Alarmı: Spektrofotometrik; yüksek hassasiyetli ve seçici yeni software, her tip su için anormalliklerin izlenmesi için.(yanlızca spectro::lyser™)
O2: Optik Flöresans
pH, İletkenlik, Redox potensiyenli: “Geleneksel” yüksek kaliteli sensörler yardımı ile.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER


Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.