• Yeni
s::can
s::can

spectro::lyser

spectro::lyser

s::can spectro::lyser V3; 190-750 nm dalga boyları arasında çalışan UV-Vis spektrometrik ölçüm prensibine sahip çoklu parametre ölçüm probudur. 1mm, 5mm veya 35mm gibi farklı optik yol uzunlukları atık su, endüstriyel su, yüzey suyu ve içme suyu uygulamaları için optimize edilmiştir. s::can spectro::lyser ile tek sensörle KOİ, ÇOK, TOK, BOİ, UV254, Bulanıklık, AKM, NO3, H2S, BTX ve Alarm gibi birçok önemli su kalitesi parametresi ölçülmektedir. 10 saniyede bir ölçüm yapabilme özelliği sayesinde kirleticiler anında saptanmaktadır.

 • Fırsat

Kablosuz Bağlantı - Io:Tool

Mobil cihazlarınızla Bluetooth veya WLAN üzerinden, con::cube terminal olmadan spectro::lyser ile haberleşme imkanı sunar. Io::Tool ile sensörün tüm ölçüm verilerini, zaman serilerini, parmak izi analizlerini, durum bilgilerini görebilir ve yeni parametreleri ekleyerek kalibrasyonları gerçekleştirebilirsiniz.

 

PARAMETRELERİNİZİ KENDİNİZ SEÇİN

Ölçüm yapılacak parametreler kullanıcı tarafından belirlenerek, kullanıcıya ve uygulamaya özel parametre seti oluşturulur. Dilediğiniz zaman yeni parametreleri ekleyebilirsiniz.

 

Dahili Hafıza

8 GB'lık devasa hafızası sayesinde, uzun süreli online izlemeler için veri kaydı yapılmasına olanak tanır. Opsiyonel olarak sunulan dahili veri kaydedici (data-logger) özelliğiyle birlikte elektrik kesintilerinde bile veri kaybını ortadan kaldırır.

 

Optik Uyarı LED'i

spectro::lyser’ın üzerinde yer alan LED lambası farklı renklerle sensörün durumu hakkında kullanıcıya bilgi vererek sensörle ilgili her şeyin yolunda olup olmadığını bildirir.

                                                                         

Mavi: Herşey yolunda               Sarı: Sensör servis modunda               Kırmızı: Parametre veya cihaz alarmı

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

 • Spectro::lyser V3 İçme Suyu Uygulamaları İçin

  İndir
 • Spectro::lyser V3 Atık Su Uygulamaları İçin

  İndir
 • Spectro::lyser V3 Genel Broşür

  İndir
 • S::can Spectro::lyser İndustrial spectro::lyser industrial

  İndir

Benzer Ürünler

  © 2020 Enotek Mühendislik ve Danışmanlık Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.