• Yeni
s::can
s::can

i::scan

i::scan

i::scan ışık kaynağı gibi etrafında bir dizi minyatür ışık yayan diyotlar (LED’ler) ile tasarlanmıştır. LEDlerin geleneksel ışık kaynaklarına oranla güvenilirlik, istikrarlılık, küçük ve düşük güç tüketimli olması gibi birçok avantajı vardır. Yayılan ışık spektrumu düşük çözünürlükte, 250 ila 860nm arasında değişmektedir. Gelişmiş optikler tek bir cihaz içinde 90 ° ışık dağılım ölçümü ile 180 ° spektral absorpsiyon ölçüm kombinasyonu sağlar. Bunun anlamı; bulanıklık ISO 7027 - 860 nm ve EPA 180.1 - beyaz ışık-standartlarına göre ölçülmüştür. Uygun dalga boyu aralıkları seçimi, çok çeşitli uygulamalarda popüler su kalitesi parametrelerinin ölçülmesi için optimize edilmiştir. Parametre hesapları için algoritmalar s::can’in üst düzey spektrofotometre problarında kullanılan kanıtlanmış algoritmalara dayanarak tasarlanmıştır. i::scan yüksek teknoloji polimer (PEEK), safir pencereler ve dayanıklı contalar kullanılarak son derece sağlam tasarlanmıştır. Deniz suyu da dahil olmak üzere birçok zorlu sularda kullanılabilir. Düşük güç tüketimi nedeni ile güneş panelleri veya pilleri ile güç sağlanabilir. Bir Aygıt İçinde Kombine Bulanıklık ve Organikler “Organik karbon” su kalitesinin değerlendirilmesi için önemli bir rol oynar. Organik substrat, beslenme, kirlilik ve arıtılabilirlik ile ilgili COD veya DOC gibi matriksin önemli kısmını oluşturan parametreler. Birçok durumda, organiklerin ilginç kısmı çözünmüş biçimde mevcut olacaktır, bu nedenle bir bulanıklık sensörü için görünmez. i::scan gibi bir spektrofotometrik DOC sensör atık sulardan içme suyu uygulamalarına kadar bu organiklerden çoğuna yanıt verir.

 • Fırsat
3 farklı kurulum seçeneği vardır.
- Suya batırılarak,
- Akış hücresi içine (bypass kurulumu),
- Hemen hemen her türlü çap için doğrudan borunun içine monte edilebilir.
İkincisi için iki farklı armatür mevcuttur: küçük çaplar için basit versiyon ve büyük şebeke boruları için “hot-tappable” versiyon. Hot-tappable armatür boru akışına müdahale etmeden bakım için sensörü kaldırmayı sağlayan bir kapatma vanası ve kaçak tespiti için akustik bir ‘’spy’’ bağlamak için kullanılabilen drenaj borusu içerir.
Su kalitesine bağlı olarak i::scan ölçüm pencereleri zaman zaman temizlenmelidir. Bu (atık su) ya bağlarken basınçlı hava ile veya (temiz sularda) döner bir fırça aracılığıyla otomatik olarak yapılabilir. Böylece i::scan aylarca sapmadan çalışabilir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

 • İ::scan Drinking Water i::scan

  İndir
 • İ::scan Wastewater i::scan

  İndir

Benzer Ürünler

  © 2020 Enotek Mühendislik ve Danışmanlık Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.