• Merkez İstanbul : 0 (212) 288 12 58

Ultrasonik Sıvı Debimetresi

26-panaflow-z3-ultrasonik-sivi-debimetresi-panaflow-z3--flowmeasurementultrasonicliquidpanaflowz3ultrasonicliquidflowmeter.jpg

Ultrasonik Sıvı Debimetresi

Marka : Panametrics

Ürün Kodu : PanaFlow Z3

PanaFlow Z3 ultasonik debimetrelerin en yeni jenerasyonunu temsil eder. Proses sıvılarında düşük riskli, hassas ve tekrarlanabilir debi ölçümü için özel olarak tasarlanmış üç yollu bir debimetredir. Şık endüstriyel tasarımı ve çok yüksek güvenilirliğe sahip elektroniği ile kullanıcılara uygun maliyetle üstün kaliteli bir seçim sunar. Yüksek performansı ve düşük maliyeti ile diğer debi ölçümü teknolojilerinden ve hatta diğer ultrasonik debimetrelerinden ayrılan PanaFlow Z3, endüstride güvenilirliği ön planda tutar. Ultrasonik debimetrelerin tüm avantajlarının yanı sıra aşağıdaki avantajlara sahiptir: - SIL Sertifkalı ve en yeni teknoloji ürünü XMT900 elektroniği - Fieldbus, HART ve Modbus dijital arayüz seçenekleri - Uzatılmış tampon veya sertifikalı bağlantı kutusu içermeyen, dahili kablolu estetik ve kompakt debimetre gövdesi - Üç yollu tasarım - Yeni sahada değiştirilebilen transdüserler Uygulama Alanları Petrol ve gaz, kimya ve petrokimya endüstrisi, su ve atıksu, enerji endüstrisi, HVAC, ham petrol ve rafine hidrokarbon sıvıların proses kontrolü ve izlenmesi, harmanlama ve karıştırma.

Teknik Özellikler

Ölçüm Hassasiyeti    ±%0,5
Boru Çapı                 80 mm - 200 mm
Ölçüm Sıcaklığı        –55°C - 75°C
Tekrarlanabilirlik         ±%0,2
Standart Giriş/Çıkış    4 - 20 mA izole çıkışlar, HART, 
                                Foundation Fieldbus, Modbus
Koruma Sınıfı            Zone1 Ex d


BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER


Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu mesajı kabul ederek kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

kabul ediyorum!
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.